Spawanie

Oferujemy spawanie metodami MIG, MAG i TIG.

Oferujemy spawanie elektrodą topliwą w osłonie gazów obojętnych (MIG, metoda 131) lub aktywnych (MAG, metoda 135). Metody te wykorzystywane są w liniach technologicznych i pracach montażowych do spawania automatycznego oraz półautomatycznego. Metody te dają możliwość spawania elementów o szerokim zakresie grubości.

Oferujemy także spawanie nietopliwą elektrodą wolframową w osłonie gazów obojętnych (TIG metoda 141). Metoda TIG jest stosowana do spawania ręcznego lub automatycznego. Metodą tą spawa się prądem stałym wszystkie gatunki stali, zwłaszcza stale wysokostopowe oraz metale nieżelazne. Największe zastosowanie znajduje jednak przy łączeniu aluminium i stopów aluminium z użyciem prądu przemiennego ze względu na uzyskiwanie złącz spawanych o bardzo wysokiej jakości. Jedna z najbardziej uniwersalnych metod spawania. Metoda ta jest najlepsza ze wszystkich metod spawania od względem jakości połącze, daje możliwość spawania elementów o szerokim zakresie grubości.

Galeria

Opinie naszych klientów

Bartosz Nowakowski, Prezes Zarządu, DMB Nowakowscy

Nie jesteśmy łatwym partnerem, tworzymy skomplikowany zespół przedsiębiorstw (...), działamy w czterech, różniących się technologicznie obszarach wytwórczych. (...) Nie było to ani łatwe, ani natychmiastowe, ale skutek działań wart był cierpliwości i dociekliwości włożonej przez obie strony w projekt.

Adam Karolewicz, Dyr. ds Infrastruktury,

Zorientowanie na klienta oraz solidne i profesjonalne podejście do wykonywanych zadań, pozwoliło na szybkie i efektywne zrealizowanie projektu. Wysoki poziom świadczonych usług, pozwla stwierdzic, że Wabmet jest liderem w swojej dziedzinie.