O nas

WABMET od wielu lat świadczy usługi obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej metali i ich stopów. Ponadto usługi spawania elektrycznego oraz projektowanie i budowę maszyn, urządzeń i narzedzi wykrawających i tłoczących. Świadczone usługi i produkowane wyroby wykonywane są z największą precyzją i starannością przy użyciu najnowszych maszyn co daje najwyższą jakość oraz zadowolenie klientów.

firma WABMET to:

Najnowsze Technologie, Najwyższa Jakość, Zadowoleni Klienci

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

WABMET od lat korzysta z najnowszych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań. Nowoczesny park maszynowy w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem oraz wysokimi kwalifikacjami pracowników pozwala firmie zrealizować każdą potrzebę zadowalając nawet najbardziej wymagającego KLIENTA..

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

WABMET dba o to, aby każdy, nawet najmniejszy, element został wykonany z największą precyzją oraz starannością,
bo tylko niezwykła dbałość o każdy szczegół pozwala uzyskać najwyższą JAKOŚĆ..

ZADOWOLENI KLIENCI

W WABMET Każdy KLIENT traktowany jest indywidualnie i wyjtkowo, a JEGO potrzeby stawiane są zawsze na pierwszym miejscu.
Najwyższa jakość produktów i świadczonych usług, innowacyjne rozwiązania, optymalny poziom cen oraz szybki czas reakcji usatysfakjonują wszytskich KLENTÓW!

Opinie naszych klientów

Bartosz Nowakowski, Prezes Zarządu, DMB Nowakowscy

Nie jesteśmy łatwym partnerem, tworzymy skomplikowany zespół przedsiębiorstw (...), działamy w czterech, różniących się technologicznie obszarach wytwórczych. (...) Nie było to ani łatwe, ani natychmiastowe, ale skutek działań wart był cierpliwości i dociekliwości włożonej przez obie strony w projekt.

Adam Karolewicz, Dyr. ds Infrastruktury,

Zorientowanie na klienta oraz solidne i profesjonalne podejście do wykonywanych zadań, pozwoliło na szybkie i efektywne zrealizowanie projektu. Wysoki poziom świadczonych usług, pozwla stwierdzic, że Wabmet jest liderem w swojej dziedzinie.