Projektowanie i budowa maszyn

Oferujemy usługi obejmujące projektowanie i budowę maszyn, urządzeń, linii produkcyjnych, budowę prototypów oraz przyrządów i części maszyn.

Oferujemy usługi obejmujące projektowanie i budowę maszyn, urządzeń, linii produkcyjnych, budowę prototypów oraz przyrządów i części do maszyn. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie dbając o najwyższą jakość produktów i usług. Zapewniamy wsparcie techniczne, szkolenia, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zrealizowaliśmy projekty w branży samochodowej, spożywczej, przemysłowej. Realizujemy także projekty dla klientów indywidualnych np. balustrady, regały czy meble.

Galeria

Opinie naszych klientów

Bartosz Nowakowski, Prezes Zarządu, DMB Nowakowscy

Nie jesteśmy łatwym partnerem, tworzymy skomplikowany zespół przedsiębiorstw (...), działamy w czterech, różniących się technologicznie obszarach wytwórczych. (...) Nie było to ani łatwe, ani natychmiastowe, ale skutek działań wart był cierpliwości i dociekliwości włożonej przez obie strony w projekt.

Adam Karolewicz, Dyr. ds Infrastruktury,

Zorientowanie na klienta oraz solidne i profesjonalne podejście do wykonywanych zadań, pozwoliło na szybkie i efektywne zrealizowanie projektu. Wysoki poziom świadczonych usług, pozwla stwierdzic, że Wabmet jest liderem w swojej dziedzinie.